Kursy elektroniki


W naszej ofercie znajdują się kursy z zakresu elektroniki dla osób indywidualnych, domowych majsterkowiczów oraz pracowników firm. Szkolenia odbywają się regularnie, jak również mogą być dostosowane, pod względem zarówno terminu jak i programu, do potrzeb klientów. Możesz także zaprosić nas do swojej firmy, abyśmy przeprowadzili w niej specjalny, odpowiadający oczekiwaniom, kurs elektroniki.


NAJCHĘTNIEJ WYBIERANY 🙂
Kurs elektroniki dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z elektroniką. To świetna okazja do zbudowania swoich pierwszych obwodów i urządzeń.

Kurs dla osób, które chcą zapoznać się z działaniem mikrokontrolerów, ale jeszcze nie miały ku temu sposobności. Dzięki tym zajęciom zamienisz dom w SmartDom.


Dla tych, którzy uważają, że zbudowanie układów
z tranzystorami i kondensatorami to pestka. Tutaj poszerzysz swoją wiedzę pod okiem profesjonalisty.Poznaj świat potężnych procesorów z rodziny ARM. Nauczysz się komunikować swój układ przy pomocy Bluetooth czy wykonywać pomiary temperatury, światła.


Dzięki zajęciom będziesz mógł samodzielnie projektować płytki drukowane oraz tworzyć swoje własne, unikalne projekty przydatne Tobie lub Twojej firmie.


Zajęcia indywidualne to oferta przeznczona zarówno dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Termin dopasowany do twoich potrzeb.Kursy dla dzieci młodzieżyKurs dla dzieci w wieku 9 – 13 lat.

Zajęcia dedykowane najmłodszym majsterkowiczom, które będą świetną okazją do pierwszego zapoznania się z elektroniką. Warsztaty łączą ze sobą elementy prostej teorii z ogromną dawką praktyki w formie interaktywnych zabaw, ćwiczeń i eksperymentów.Kurs dla młodzieży w wieku 13-18 lat.

Chciałbyś w przyszłości stworzyć własnego robota?
A może zbudować swoje własne radio? 
Chcesz wiedzieć dlaczego zalany telefon nie działa?  
Na te i na inne na pytania odpowiemy na kursie!
Kurs dla młodzieży w wieku 13-18 lat.Courses in English


This course is intended for the ones, who are just starting their adventure with electronics. During the classes you will learn how to build your first circuits and test them in practice.


Do you want to turn your house into Smart House? This course is prepared for people who want to learn about the microcontrollers, even it they haven’t had any previous experience with electronics.Masz jakieś pytania?
Może znajdziesz na nie odpowiedź w sekcji FAQ.