Szkolenia z elektroniki dla firm | Akademia Elektroniki

Ty lub Twoi pracownicy realizują nowe projekty - z zakresu elektroniki

Praktyczne szkolenia z zakresu elektroniki prowadzone przez profesjonalistów

DOŚWIADCZENIE
Akademia Elektroniki słynie z zajęć stacjonarnych dla osób indywidualnych oraz firm. To na takich zajęciach spędziliśmy masę czasu i przeszkoliliśmy setki osób, które z elektroniką nie miały nic wspólnego, a teraz lutują, realizują projekty elektroniczne, czy projektują systemy wbudowane.

NOWE WYZWANIA
Dzięki szkoleniom z zakresu elektroniki, Twoi pracownicy będą mogli realizować nowe projekty, które dotyczą elektroniki. Tworzysz urządzenia medyczne? Zajmujcie się serwisem? Dopasujemy szkolenie do Waszych potrzeb.

PRAKTYKA
To na niej opieramy nasze warsztaty. Zbyt wiele razy uczestniczyliśmy w zajęciach teoretycznych, żeby powielać ten scenariusz. Wiemy, że dzięki zajęciom praktycznym z lutownicą, oscyloskopem i woltomierzem w ręką Twoi pracownicy zdobędą niezbędne umiejętności. Dzięki nim będziesz mógł stawiać swoim współpracownikom nowe wyzwania i projekty.

Akademia Elektroniki Zespół

Nasz zespół

Warsztaty są prowadzone przez praktyków-profesjonalistów, zajmujących się tworzeniem urządzeń elektronicznych na co dzień.

Zdobywcy nagród, uczestnicy konkursów łazików marsjańskich, czy bolidów.

Akademia Elektroniki od sześciu lat nieprzerwanie prowadzi szkolenia i przeszkoliła ponad 1000 osób. Instruktorzy dopracowali szkolenia do perfekcji, zwracając uwagę na każdy szczegół.

Pasjonaci także innych dziedzin nauki, jak motoryzacja, fizyka kwantowa, biologia, chemia, czy astrofizyka.

Zaufali nam

Zalety

Dopasowany program

Program szkolenia dostosowany do Państwa potrzeb. Możemy przeprowadzić szkolenia z każdego tematu z zakresu elektroniki.

W waszej siedzibie lub w naszych salach

Szkolenie możemy przeprowadzić w każdym miejscu w Polsce. W siedzibie Państwa firmy, w naszych salach szkoleniowych lub miejscu wskazanym przez Państwa.

Informacja o Twoim zespole

Informacja o Twoich pracownikach, np. jak radzą sobie z nowymi zadaniami, z poszukiwaniem rozwiązania, kreatywność, dociekliwość, łatwość zdobywania wiedzy.

W j. polskim lub angielskim

Szkolenie możemy przeprowadzić w języku polskim lub angielskim.

Dopasowany termin

Szkolenie w terminie dostosowanym do Waszych zadań (np. raz w tygodniu, intensywne szkolenie 3-dniowe).

Stacjonarnie / online

W formie stacjonarnej, online na żywo oraz w formie online

Szkolenia z naszej oferty

Akademia Elektroniki prowadzi otwarte oraz zamknięte kursy elektroniki dla firm, instytucji edukacyjnych oraz osób prywatnych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu elektroniki, napraw urządzeń elektronicznych, lutowania, projektowania PCB oraz programowania mikrokontrolerów.

Nasze szkolenia nie tylko uczą zrozumienia odrębnych komponentów elektronicznych, ale pozwalają kompleksowo zrozumieć elektronikę, proces jej tworzenia i programowania, a także naprawiania. Pozwolą uzupełnić zdobytą już wiedzę o zrozumienie zagadnień elektronicznych, które spotykamy w każdej instalacji, maszynie, czy urządzeniu.

Kursy kładą nacisk na praktykę, ponieważ każdy z uczestników ma własne stanowisko inżynierskie.
Cieszymy się 100% satysfakcją uczestników ze szkolenia. Materiały są tworzone, a warsztaty prowadzone przez praktyków-profesjonalistów, zajmujących się tworzeniem urządzeń elektronicznych na co dzień, którzy są absolwentami uczelni wyższych.

Szkolenia z programem dostosowanych do Państwa potrzeb

Czekam na kontakt, żeby zrealizować dla Państwa najlepsze szkolenie z elektroniki

Jestem do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

Porozmawiajmy o tym jak chcieliby Państwo, żeby wyglądało szkolenie, czas trwania oraz jego zakres.

Możemy przeprowadzić dla Państwa szkolenie z naszej oferty lub dostosowane do Państwa potrzeb.

Szkolenie tylko w godzinach porannych? Tylko w weekendy? Raz w tygodniu? – nie ma problemu. Dopasujemy się do Państwa.

Dlaczego warto wziąć udział w szkoleniach?

usystematyzujesz wiedzę swoich pracowników z elektroniki

nauczycie się budować własne urządzenia

dostaniesz informację o swoich pracownikach (jak radzą sobie z wyzwaniami, ich kreatywność, poszukiwanie rozwiązania)

rozwiniesz swoich pracowników

W jaki sposób pomagamy?

Studium przypadku firmy RetailRobotics

Opis firmy

Retail Robotics produkuje innowacyjne automaty paczkowe do odbioru zamówień ze sklepów warzywnych. Automaty Arctan i PickUpHero. Eksportują urządzenia na rynek francuski.

RRobotics właśnie tworzyło nowy dział – serwisu ich urządzeń. Potrzebowali ludzi uzdolnionych, doświadczonych, ale także pasujących do zespołu.

Problem

RRobotics rekrutowało osoby, które mają duże doświadczenie w elektryce, automatyce, robotyce oraz w przemyśle, natomiast nie miały umiejętności z zakresu elektroniki.

Operation Supervisor potrzebował osób, które potrafią radzić sobie z wyzwaniami, szukają różnych dróg rozwiązania, są dociekliwi w znalezieniu przyczyn awarii

Rozwiązanie - szkolenie Akademii Elektroniki

Akademia Elektroniki przeprowadziła praktyczne szkolenie z podstaw elektroniki, czytania schematów elektronicznych oraz napraw urządzeń elektronicznych.

Dzięki praktycznym warsztatom, instruktorzy mogli zobaczyć które osoby nadają się do zespołu, tj. są wytrwałe w znalezieniu problemu, szukają różnych dróg oraz są kreatywne.

Zespół zdobył umiejętności diagnozy uszkodzonych elementów, budowania obwodów elektronicznych oraz posługiwania się urządzeniami pomiarowymi.

Przeprowadzenie szkolenia zakończone sukcesem

Zespół został sprawdzony ,,w akcji”, a kierownikowi zespołu został poinformowany o umiejętnościach, które zespół serwisowy nabył podczas szkolenia.

Kierownik uzyskał informacje o współpracownikach, którzy wykazali się kreatywnością w podejściu do rozwiązywania problemów.

Jak możemy pomóc Twojemu zespołowi?

Dla kogo są nasze szkolenia?