O nas


Akademia Elektroniki Zespół


Akademia Elektroniki prowadzi otwarte oraz zamknięte szkolenia dla firm, instytucji edukacyjnych oraz osób prywatnych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu elektroniki, napraw urządzeń elektronicznych, lutowania, projektowania PCB oraz programowania mikrokontrolerów.

Nasze szkolenia nie tylko uczą zrozumienia odrębnych komponentów elektronicznych, ale pozwalają kompleksowo zrozumieć elektronikę, proces jej tworzenia i programowania, a także naprawiania. Pozwolą uzupełnić zdobytą już wiedzę o zrozumienie zagadnień elektronicznych, które spotykamy w każdej instalacji, maszynie, czy urządzeniu.

Kursy kładą nacisk na praktykę, ponieważ każdy z uczestników ma własne stanowisko inżynierskie. Cieszymy się 100% satysfakcją uczestników ze szkolenia.

Materiały są tworzone, a warsztaty prowadzone przez praktyków-profesjonalistów, zajmujących się tworzeniem urządzeń elektronicznych na co dzień, którzy są absolwentami uczelni wyższych.

Na potrzeby Twoje lub Twojej firmy, stworzymy program szkolenia, który będzie dopasowany do Waszych potrzeb. Nasz szkolenia prowadzimy w całej Polsce z dojazdem do klienta, w naszych salach szkoleniowych lub zdalnie.

Realizacja może odbywać się w języku polskim oraz angielskim.


Zespół


Jesteśmy grupą profesjonalistów, których połączyła pasja do elektroniki. Uczestniczymy w konkursach, zdobywamy międzynarodowe nagrody, m.in. łazików marsjańskich, czy elektrycznych bolidów.

Jako absolwenci i studenci kierunków technicznych posiadamy wiedzę, ale przede wszystkim cenne doświadczenie, które zdobywamy na co dzień w firmach elektronicznych, produkujących systemy wbudowane, czy wdrażające roboty w fabrykach.

Mamy za sobą setki przeprowadzonych zajęć z zakresu elektroniki, programowania oraz produkcji urządzeń elektronicznych. Nie lubimy zostawać w tyle, dlatego jesteśmy na bieżąco z innowacyjnymi technologiami i cały czas rozwijamy się w nowych kierunkach, również tych geograficznych.

Razem z nami wejdziesz na wyższy poziom elektroniki.


Nasz zespół


Bartosz Sawicki

Bartosz Sawicki


Kierownik, właścieil


Bartek jest osobą wytrwałą, zaangażowaną i cierpliwą. Jego wielką pasją jest elektronika
i programowanie mikrokontrolerów. Jeden
z jego najciekawszych projektów to opaska dla seniorów, przypominająca o wzięciu leków. Współtworzył latające pojazdy bezzałogowe i drony.

Bartosz Pracz

Bartosz Pracz


Instruktor elektroniki oraz programowania ARM i AVR


Polihistor, z którym można porozmawiać na (prawie) każdy temat. Jego największe pasje to elektronika i motoryzacja. Lubi duże ilości koni mechanicznych.
Po mieście jeździ na skonstruowanym przez siebie power ebike’u. Ucząc się czegoś nowego zawsze zaczyna od praktyki, więc spośród całego zespołu puścił z dymem zdecydowanie najwięcej elementów.