Rekomendacje

Poniżej znajdują się rekomendacje uzyskane od firm, z którymi współpracowaliśmy. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ich opiniami na temat Akademii Elektroniki oraz prowadzonych przez nas kursów i szkoleń.
„Jestem mile zaskoczony. Na pewno zajęcia są wciągające. W Akademii Elektroniki super połączyliście teorię z praktyką – zajęcia nie są nudne. Wykładowca również potrafi dobrze przekazać informacje w sposób prosty i zrozumiały dla osób, które do tej pory nie miały nic wspólnego z elektroniką.
Cieszę się, że mogę w nich uczestniczyć.”

~ Kursant Podstaw Elektroniki
Wyniki ankiet ewaluacyjnych


Poniższe wyniki są średnią ocen uzyskanych z odpowiedzi absolwentów naszych kursów,
do których była skierowana ankieta.


Przeczytaj, co mówią o nas kursanciZajęcia w zrozumiały sposób prowadzone, bardzo mi się podobały.”– Hubert, 05.03.2021 r.

„Bardzo przydatne zajęcia, poleciłbym każdemu, w celu rozszerzenia wiedzy, ale i z przyczyn praktycznych. Przyjemna atmosfera, prowadzący gwarantuje dobry poziom nauczania.”

– Grzenio, 08.07.19 r.

„Bardzo ciekawe, otwierające umysł zajęcia. Pomogły mi przebrnąć przez martwe punkty w nauce elektroniki.”– Kuba, 08.07.19 r.

„Duży plus za indywidualne podejście do każdego uczestnika, umiejętność i chęć przekazania wiedzy, nawet po godzinach. Bardzo polecam!”


– Magdalena, 26.07.19 r.


“Rewelacja, jestem bardzo zadowolony, świetne zajęcia, wiedza przekazana w prosty, praktyczny i zrozumiały sposób z domieszką dobrego humoru. Zdecydowanie polecam”


Sławek, 26.04.19 r.

“Idealne zajęcia dla osób, które mają znikomą wiedzę jak i dla tych, którzy chcą ją zgłębić.
Z czystym sercem polecam!”
– Rafał, 23.02.19 r.

Bardzo ciekawe zajęcia dla wszystkich, którzy chcieliby rozpocząć swoją przygodę
z elektroniką. Sporo zajęć praktycznych
i przystępny sposób przekazywania wiedzy. Polecam wszystkim!”

– Jędrzej, 28.01.19 r.

“Zaangażowani prowadzący
z pasją wprowadzają w świat elektroniki. Dobre wyposażenie i przydatne materiały.
– Karol, 12.01.19 r.


To jest to, czego szukałem, atmosfera była świetna, było bardzo przyjemnie


Piotr, 01.02.2021 r.

„Daję 5 gwiazdek! Super prowadzący odpowiedź na każde pytanie. Wiele ciekawych pomysłów na dalszy rozwój, będę polecał kurs znajomym.”– Adrian, 08.07.19 r.