Szkolenia on-line


W ofercie Akademii Elektroniki pojawił się kurs Podstaw Elektroniki w wersji online. Zapraszamy do domowego majsterkowania lub poszerzenia wiedzy elektronicznej w ramach pracy razem z naszymi Instruktorami. Więcej informacji znajduje się poniżej ↓Kurs podstawowy w wersji on-line jest przeznaczony dla zupełnie początkujących majsterkowiczów. To świetna okazja do zbudowania swoich pierwszych obwodów i urządzeń.
Webinary


Akademia Elektroniki chciałaby zagościć w Twoim domowym warsztacie i zachęcić Cię do bliższego spotkania z elektroniką w wersji online. Zapraszamy na bezpłatne webinary, podczas których nasi Instruktorzy będą przybliżać najciekawsze zagadnienia, inspirować i szukać inspiracji u Ciebie! Bo przecież możemy się wiele nauczyć od siebie nawzajem. Dla kogo są przeznaczone webianry? Dla wszystkich: pasjonatów, początkujących i zaawansowanych majsterkowiczów i ciekawskich.
Więcej szczegółów znajdziesz w opisie poszczególnych webianrów.


Podczas tego webinaru, wspólnie z Instruktorem Akademii Elektroniki napiszesz własną grę z wykorzystaniem płytki Arduino Leonardo.