Szkolenia on-line


W ofercie Akademii Elektroniki pojawiły się kursy w wersji online. Zapraszamy do domowego majsterkowania lub poszerzenia wiedzy elektronicznej w ramach pracy razem z naszymi Instruktorami. Więcej informacji znajduje się poniżej ↓


Kurs podstawowy w wersji on-line jest przeznaczony dla zupełnie początkujących majsterkowiczów. To świetna okazja do zbudowania swoich pierwszych obwodów i urządzeń.


Szkolenie w wersji on-line jest przeznaczony dla osób, które znają Arduino oraz podstawy elektroniki. Zanurz się w świecie inteligentnego domu i przekształć swój dom w smart dom!

To kurs on-line dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z działaniem mikrokontrolerów i realizować swoje własne, niesamowite pomysły. Dzięki tym zajęciom zbudujesz swoje własne wymarzone urządzenia.


Zajęcia on-line przeznaczone są dla najmłodszych majsterkowiczów. To świetna okazja aby rozpocząć swoją przygodę z programowaniem czy elektroniką, pod czujnym okiem Instruktora 🙂


Dzięki tym zajęciom on-line będziesz mógł samodzielnie projektować płytki drukowane oraz tworzyć swoje własne, unikalne projekty przydatne Tobie lub Twojej firmie.Webinary


Akademia Elektroniki chciałaby zagościć w Twoim domowym warsztacie i zachęcić Cię do bliższego spotkania z elektroniką w wersji online. Zapraszamy na bezpłatne webinary, podczas których nasi Instruktorzy będą przybliżać najciekawsze zagadnienia, inspirować i szukać inspiracji u Ciebie! Bo przecież możemy się wiele nauczyć od siebie nawzajem. Dla kogo są przeznaczone webianry? Dla wszystkich: pasjonatów, początkujących i zaawansowanych majsterkowiczów i ciekawskich.
Więcej szczegółów znajdziesz w opisie poszczególnych webianrów.


Podczas tego webinaru, wspólnie z Instruktorem Akademii Elektroniki napiszesz własną grę z wykorzystaniem płytki Arduino Leonardo.


Na warsztatach stworzysz tzw. brelok elektronika (kliknij). Narysujesz schemat, dopasujesz elementy oraz zaprojektujesz płytkę drukowaną.