Zbuduj podręczną latarkę

Zbuduj podręczną latarkę

Bezpłatne warsztaty dla dzieci z elektroniki


Miejsce: Warszawa, ul. Rydygiera 8, bud. J (Żoliborz).
Termin: 11.09.2021 r.
Grupy: 2 grupy po 8 osób, każde zajęcia trwają 45 min.

VI 11:45-12:30 – 0 wolnych miejsc.
VII 12:45-13:30 – 0 wolnych miejsc.


Warsztaty są bezpłatne, należy jednak zapisać się przez formularz poniżej.Opis warsztatów:

Zlutuj sam latarkę!


Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 9-14 lat.
Młodzi majsterkowicze własnoręcznie zlutują proste, ale niezwykle potrzebne urządzenie – latarkę, która oświetli im ciemne zaułki podczas wakacyjnych przygód. Dzieci zlutują ją samodzielnie i będą ją mogli zabrać do domu!

Podczas warsztatów, dzieci poznają również podstawowe zagadnienia z zakresu elektroniki. Kto wie, może w przyszłości zostaną inżynierami? Najważniejszy jest pierwszy krok 🙂

Dzieci nie muszą posiadać żadnej wiedzy – wszystkiego dowiedzą się na zajęciach. Nie trzeba również nic przynosić, materiały zapewnia nasza szkoła.


Warsztaty są bezpłatne

W trosce o bezpieczeństwo pociech sala zostanie zdezynfekowana, a stanowiska oddalone są od siebie o 1,5 m.
Dzieci obowiązuje noszenie maseczek podczas trwania warsztatów.


Zapisz swoją pociechę poniżej!


Prosimy o uzupełnienie wszystkich pól oznaczonych gwiazdką. Jeśli zapisanie na zajęcia powiedzie się – wyskoczy komunikat. W przypadku braku komunikatu prosimy o sprawdzenie, czy wszystkie pola z gwiazdką zostały uzupełnione.Kilka słów o prowadzącym:


Mateusz jest studentem Politechniki Warszawskiej. Posiada zainteresowania w wielu dziedzinach, nie tylko elektroniki. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, uprawiając sport, jeżdżąc na wycieczki rowerowe. Mateusz ma duże doświadczenie jako opiekun kolonijny, a także nauczyciel programowania. W pracy z dziećmi pomagają mu jego cechy takie jak: pozytywne nastawienie, cierpliwość, zaangażowanie, chęć do pomocy i zainteresowania tematem każdego.