O nas


Akademia Elektroniki Zespół


Akademia Elektroniki prowadzi otwarte oraz zamknięte szkolenia dla firm, instytucji edukacyjnych oraz osób prywatnych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu elektroniki, napraw urządzeń elektronicznych, lutowania, projektowania PCB oraz programowania mikrokontrolerów.

Nasze szkolenia nie tylko uczą zrozumienia odrębnych komponentów elektronicznych, ale pozwalają kompleksowo zrozumieć elektronikę, proces jej tworzenia i programowania, a także naprawiania. Pozwolą uzupełnić zdobytą już wiedzę o zrozumienie zagadnień elektronicznych, które spotykamy w każdej instalacji, maszynie, czy urządzeniu.

Kursy kładą nacisk na praktykę, ponieważ każdy z uczestników ma własne stanowisko inżynierskie. Cieszymy się 100% satysfakcją uczestników ze szkolenia.

Materiały są tworzone, a warsztaty prowadzone przez praktyków-profesjonalistów, zajmujących się tworzeniem urządzeń elektronicznych na co dzień, którzy są absolwentami uczelni wyższych.

Na potrzeby Twoje lub Twojej firmy, stworzymy program szkolenia, który będzie dopasowany do Waszych potrzeb. Nasz szkolenia prowadzimy w całej Polsce z dojazdem do klienta, w naszych salach szkoleniowych lub zdalnie.

Realizacja może odbywać się w języku polskim oraz angielskim.


Zespół


Jesteśmy grupą profesjonalistów, których połączyła pasja do elektroniki. Uczestniczymy w konkursach, zdobywamy międzynarodowe nagrody, m.in. łazików marsjańskich, czy elektrycznych bolidów.

Jako absolwenci i studenci kierunków technicznych posiadamy wiedzę, ale przede wszystkim cenne doświadczenie, które zdobywamy na co dzień w firmach elektronicznych, produkujących systemy wbudowane, czy wdrażające roboty w fabrykach.

Mamy za sobą setki przeprowadzonych zajęć z zakresu elektroniki, programowania oraz produkcji urządzeń elektronicznych. Nie lubimy zostawać w tyle, dlatego jesteśmy na bieżąco z innowacyjnymi technologiami i cały czas rozwijamy się w nowych kierunkach, również tych geograficznych.

Razem z nami wejdziesz na wyższy poziom elektroniki.


Nasz zespół


Patryk Synowiec

Patryk Synowiec


Kierownik, właścieil


Patryk to człowiek niezwykle otwarty, zawsze uśmiechnięty
i pomocny. Jego dużym atutem jest wielozadaniowość.
Z wykształcenia automatyk
i robotyk, z doświadczenia instruktor elektroniki,
a z zawodu nauczyciel. Odpowiada za część dydaktyczną szkoleń oraz organizację.

Bartosz Pracz

Bartosz Pracz


Instruktor elektroniki oraz programowania ARM i AVR


Polihistor, z którym można porozmawiać na (prawie) każdy temat. Jego największe pasje to elektronika i motoryzacja. Lubi duże ilości koni mechanicznych.
Po mieście jeździ na skonstruowanym przez siebie power ebike’u. Ucząc się czegoś nowego zawsze zaczyna od praktyki, więc spośród całego zespołu puścił z dymem zdecydowanie najwięcej elementów.

Bartosz Sawicki

Bartosz Sawicki


Kierownik ds. technicznych, 
właściciel i instruktor


Bartek jest osobą wytrwałą, zaangażowaną i cierpliwą. Jego wielką pasją jest elektronika
i programowanie mikrokontrolerów. Jeden
z jego najciekawszych projektów to opaska dla seniorów, przypominająca o wzięciu leków. Współtworzył latające pojazdy bezzałogowe i drony.

Michał Burdalski

Michał Burdalski


Instruktor
elektroniki


Na co dzień elektryk nie bojący się eksperymentów
z piorunami i wysokimi napięciami. Wzorowy student Politechniki Warszawskiej który pasjonuje się zgłębianiem opisów zjawisk elektrycznych. Prywatnie zapalony rowerzysta i sportowiec. Na zajęciach doskonale uzupełnia się
z Bartoszem Praczem twierdząc, że najpierw teoria
a potem praktyka.

Adam Gałczyński

Adam Gałczyński


Instruktor
elektroniki, projektowania płytek drukowanych


Adam studiuje automatykę
i robotykę na Politechnice Warszawskiej. Interesuje się szeroko pojętą inżynieria, głównie elektroniką i muzyką metalową. Zna wzory skróconego mnożenia
i potrafi ich używać. Jedyny minus jaki ma to ten na baterii układu, który właśnie lutuje.
W wolnych chwilach wraz
z zespołem buduje łazika marsjańskiego z zamiarem wystrzelenia go w kosmos.

Mikołaj Markiewicz

Mikołaj Markiewicz


Instruktor
elektroniki


Mikołaj jest człowiekiem tysiąca pomysłów, które na co dzień realizuje na Politechnice Krakowskiej lub kole naukowym. Elektroniką zajmuje się już ponad 7 lat. Jednym z jego  najciekawszych projektów było sterowanie pojazdu elektrycznego za pomocą aplikacji na androida,
a obecnie pracuje nad elektrycznym bolidem.

Konrad Sedanowicz

Konrad Sendrowicz


Instruktor
elektroniki


Konrad to osoba energiczna. Siedzenie w miejscu dla niego nie istnieje. Elektroniką interesuje się od małego,
a budowa bolidu to cel do którego dąży. Na swojej drodze ma tylko jednego wroga: szpinak- poza nim nic nie jest mu straszne. Można go spotkać na Politechnice Krakowskiej, na wydziale mechanicznym, gdzie studiuje automatykę i robotykę.Maciej Czerwiński


Instruktor elektroniki


Od najmłodszych lat interesuje go wszystko, co związane jest z techniką. Z pośród wielu dziedzin najbardziej pokochał elektronikę, która stała się jego największą pasją. Z wykształcenia elektronik, aktywnie działający przy badaniach naukowych. Konstruktor, amator mechaniki samochodowej.

Damian Wawerek


Instruktor
programowania Arduino


Damiana koledzy okreslają jako najprzystojniejszego z całego zespołu. Nie boi sie wyzwań
i różnorodności. Obszar jego zainteresowań obejmuje trójbój siłowy, wędkarstwo i elektronikę. Korepetytor z wieloletnim doświadczeniem i dobrym podejściem do ucznia. Bierze udział w projekcie związanym
z autonomicznym robotem pływającym, a po nocach marzy o wyprawie na rosyjskie Tajmienie.Ikona kobieta mężczyzna

A może Ty?

Instruktor elektroniki,
programowania, drukowania 3D?


Podoba ci się to, co robimy? Chciałbyś spróbować swoich
sił jako instruktor?
Masz pomysł na kurs?
Napisz do nas! Na pewno znajdziesz u nas swoje miejsce.